Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

7 UCZUĆ z Nagrodą Jury Młodych na 43. Festiwalu w Gdyni! 0

Nowy Film Marka Koterskiego doskonale przyjęty na 43. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Obraz 7 uczuć został wyróżniony Nagrodą Jury Młodych podczas tegorocznej Młodej Gali.

W najnowszym filmie Marka Koterskiego w roli Adasia Miauczyńskiego wystąpił Michał Koterski, a poza nim plejada polskich aktorów m.in.: Robert Więckiewicz, Marcin Dorociński, Małgorzata Bogdańska, czy Katarzyna Figura. Film został świetnie przyjęty na 43. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie wzbudzał wiele dyskusji i komentarzy ze strony widzów. Doceniono go także na tegorocznej Młodej Gali. Marek Koterski, laureat Nagrody Jury Młodych tak komentuje odbiór swojego najnowszego filmu na festiwalu:

Najszczęśliwszy jestem z dwóch powodów. Po pierwsze z powodu przyjęcia filmu przez widownię. Tak wspaniałej reakcji widzów nie przeżyłem nigdy wcześniej, a to już mój siódmy film pokazywany podczas festiwalu w Gdyni. Po drugie, 7 uczuć zostało nagrodzone przez Jury Młodych – uznano go za najlepszy film Konkursu Głównego. To dla mnie największe pochlebstwo i dowód, że ten film trafia do młodych ludzi. Ta nagroda jest dla mnie bezcenna.

Film wejdzie na ekrany kin 12 października.

Nowy film o Adasiu Miauczyńskim w kinach od 12 października

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…