Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

James Wan zabierze nas amerykańskim 'Zombie expressem' 0

Amerykańska wersja koreańskiego hitu – Zombie express jest już w zasadzie pewna. James Wan został właśnie producentem produkcji, do której scenariusz napisze Gary Dauberman.

O prawa do realizacji amerykańskiej wersji azjatyckiego hitu ubiegały się największe wytwórnie w Hollywood. Ostatecznie trafiły one do studia New Line, które jest częścią koncernu Warner Bros. Co ciekawe współproducentem filmu będzie francuskie studio Gaumont. Wśród firm, które także ubiegały się o prawa do Zombie express były Universal Pictures, Paramount Pictures, Lionsgate Films i Screen Gems.

Oryginał opowiada o ojcu, który jedzie pociągiem wraz ze swoim dziecku w momencie, gdy w Korei Południowej wybucha epidemia zombie. Świat szybko zamienia się w piekielny chaos, a kolejne ofiary dołączają do masy ożywionych trupów.

Koreańskie Zombie express doczeka się kontynuacji. Nie ma co się dziwić, ponieważ produkcja zarobiła w swoim kraju 85 mln dolarów.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2018-09-26

Samo nazwisko rezysera jest dobrym atutem do takiego remaku ale czy amerykanie stworza cos na miare azjatyckich zombie raczej spodziewal bym sie czegos bardziej efekciarskiego

Proszę czekać…