Courteney Cox i jej przyjaciele już za starzy 0

Courteney Cox obawia się, że zarówno ona, jak i pozostałe gwiazdy serialu Przyjaciele, są już za starzy na kontynuację telewizyjnego przeboju.

43-letnia aktorka, która w popularnej serii wcielała się w postać Moniki, twierdzi, że to już ostatni dzwonek na ewentualne wskrzeszenie Przyjaciół. – Wiecie co? Mam wrażenie, że kontynuacja w ogóle nie powstanie – zdradza Cox. – Powoli zbliżamy się do osiemdziesiątki. Im dłużej czekamy, tym starzej wyglądamy.

Gwiazda dodała jednak, że wraz z Jennifer Aniston próbowała przekonać resztę obsady serialu do występu w specjalnym odcinku na Święto Dziękczynienia. – Rozmawialiśmy o tym, ponieważ cały czas się przyjaźnimy i spędzamy ze sobą mnóstwo czasu – tłumaczy aktorka. – Ani ja, ani Jennifer nie mamy nic przeciwko temu pomysłowi, chętnie zjadłybyśmy indyka na planie. Decyzja należy więc do pozostałych.

Serial Przyjaciele pojawiał się na telewizyjnych ekranach od 1994 do 2004 roku i był jednym z najchętniej oglądanych na świecie.

Obsada serialu PrzyjacieleObsada serialu Przyjaciele

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

to jeden z moich ulubionych seriali komediowych ;) i naprawde bardzo bym chcial zeby byla kontynuacja :) aktorzy raczej wielkich karier poza serialem nie zrobili … bo nawet do Jennifer Aniston mozna się doczepic ze byla jedynie zona slawenego meza – i raz zagrala w calkiem niezlym filmie – Wykolejony

Trophy

Jak dla mnie to nie są za starzy i chętnie bym zobaczyła przynajmniej jeden specjalny odcinek ;D

Proszę czekać…