Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'The Mule' - zwiastun filmu Clinta Eastwooda, legenda wraca do aktorstwa 3

Warner Bros. Pictures zaprezentował oficjalny zwiastun nowego filmu wyreżyserowanego przez Clinta EastwoodaThe Mule. Legendarny twórca powrócił również przed kamerę i zagrał główną rolę.

Produkcja The Mule opowie prawdziwą historię Leo Sharpa. Byłego weterana II wojny światowej, sławnego ogrodnika, a także… szmuglera narkotyków, który pracował na usługach kartelu Sinaloa. Wpadł w 2011 roku w trakcie transportowania kokainy wartej trzy miliony dolarów. Został aresztowany przez DEA, a następnie skazany. Wyszedł jednak po trzech latach odsiadki, po tym, jak jego prawnik udowodnił, że mający ponad 90 wiosen na karku staruszek cierpi na demencję.

Scenariusz do filmu został przygotowany przez Nicka Schenka oraz Dave'a Holsteina (scenarzysta między innymi serialu Trawka). Ten pierwszy dostarczył Eastwoodowi skrypt to znakomitego Gran Torino.

Dla samego Clinta Eastwooda jest to powrót do aktorstwa. Po raz ostatni mogliśmy legendarnego artystę oglądać na ekranie w 2012 roku, kiedy to wystąpił w filmie Dopóki piłka w grze. Przez ostatnie lata pracował jako reżyser.

The Mule trafi do kin 14 grudnia. Poniżej znajdziecie zwiastun nowego dzieła Clinta Eastwooda.

Źrodło: Warner Bros.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Proszę czekać…