Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Showmax: na horyzoncie serial o polskim superbohaterze! 0

Kolejna znakomita produkcja po Rojście? Showmax przygotowuje serial o polskim superbohaterze. Projekt znajduje się we wczesnej fazie developmentu.

Polska nie posiada zbyt wielu superbohaterów. Rodzima kinematografia może pochwalić się wyłącznie kultowym Asem z Hydrozagadki. Z drugiej strony medium komiksu przedstawiło historię Białego Orła oraz herosa na miarę polskich blokowisk: Wilq’a. Nieoficjalne źródła donoszą, że jednym z nadchodzących projektów Showmax będzie serial o superbohaterze znad Wisły. Fabuła przedstawi losy pewnego dresiarza, któremu niespodziewanie wyrastają skrzydła. Od tego momentu bohater zostaje zupełnie innym człowiekiem. Porzuca dawną tożsamość i staje na straży porządku.

Projekt znajduje się we wczesnej fazie developmentu. Firma Telemark – wcześniej odpowiedzialna za seriale Pakt, Londyńczycy, Bez tajemnic oraz Nielegalni – pracuje nad rozwojem scenariusza.

Czy serial powstanie? O tym zadecyduje Showmax po dokładniejszym przyjrzeniu się poszczególnym epizodom oraz oszacowaniu kosztów produkcji.

Źrodło: wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-10-10

Dresiarz staje na… straży porządku ;D
Setnie się obśmiałem!

Proszę czekać…