Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Możliwe, że powstanie nowy film o Elvirze 0

Jeśli jesteście fanami klasycznego kina grozy z lat osiemdziesiątych, to z pewnością kojarzycie film Elvira, władczyni ciemności oraz telewizyjne show "Elvira’s Movie Macabre" z Cassandrą Peterson. Możliwe, że już niebawem otrzymamy kolejne produkcje z tą postacią.

Niedawno Cassandra Peterson brała udział Salem Horror Fest, gdzie odpowiadała na pytania od fanów oraz dziennikarzy przed projekcją filmu Elvira, władczyni ciemności z okazji 30-lecia. Aktorka zdradziła, że napisała pełną prezentację, która ma jej pomóc w realizacji nowego filmu o Elwirze. Jej niepowtarzalny wygląd i osobowość sprawiły, że postać stała się jedną z
najbardziej pamiętnych postaci popkultury, jeśli chodzi o kino grozy.

Prawdopodobnie fani nie doczekają się filmu kinowego. W grę wchodzi raczej jakiś serwis streamingowy typu Netflix, Hulu, Amazon czy Shudder. Szczególnie ta ostatnia nazwa wydaje się być całkiem interesująca. Jest to serwis, na którym można znaleźć horrory oraz thrillery, a niedawny powrót do krainy żywych Johna Blooma pokazuje, że ludzie chcą oglądać nieco zapomniane gwiazdy.

W trakcie 24-godzinnego maratonu, w którym prezentowane były produkcje z kreowaną przez niego postacią – Joe Boba Briggsem, serwis zaliczył tak dużą liczbę odwiedzających, że w pewnym momencie doszło do zawieszenia usługi.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-10-10

Ależ fryzura ;D
To były czasy!

Proszę czekać…