Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Johnny Depp zagra w 'Fantastycznych zwierzętach 3' 0

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda to kolejna odsłona magicznego uniwersum Harry’ego Pottera. Jedną z gwiazd superprodukcji jest Johnny Depp.

Depp potwierdził już, że weźmie udział w trzeciej odsłonie cyklu będącego spin-offem przygód Harry’ego Pottera:

Uwielbiam to, ponieważ jest to arena, gdzie możesz rozwinąć skrzydła i spróbować innych rzeczy oraz zbliżyć się do swojej postaci z dużo większa… hmm… zagrać kogoś, kto balansuje na punkcie faszystów, tak on jest faszystą, jest jednym z tych. Trzeba go jednak zagrać, jako wrażliwego, zatroskanego, a jednocześnie manipulującego i potężnego czarodzieja. Możliwości w tym świecie są szeroko otwarte, dlatego możesz spróbować wszystkiego. Czekam na kolejną odsłonę, którą myślę, że zaczniemy kręcić w połowie przyszłego roku.

Tym samym aktor tymi słowami potwierdził, że weźmie udział w pracach na planie "Fantastic Beasts 3". Na razie nie wiadomo, kiedy oficjalnie wystartują zdjęcia, ale prawdopodobnie będzie to lato 2019 roku.

Obecnie czekamy oczywiście na premierę sequela zatytułowanego Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. Premiera została zaplanowana na 16 listopada.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-10-12

Niezły czad, ale charakteryzacja ( na Aryjczyka ;)

Proszę czekać…