Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Premiery DVD - listopad 2018 - Kino Świat 0

Kolejny miesiąc i kolejne interesujące premiery od Kino Świat przed nami. W listopadzie na płytach DVD pojawią się między innymi znakomity dokument o Whitney Houston oraz przezabawna komedia z Amy Schumer.

Premiera wszystkich filmów będzie miała miejsce 15 listopada.

WHITNEY to poruszający dokument poświęcony pamięci legendy muzyki pop i R&B – Whitney Houston. Chwytający za serce, a przy tym intymny i porażająco szczery filmowy portret, dający wyjątkowe spojrzenie na życie, zawrotną karierę oraz powolny upadek, obdarzonej niespotykanym wręcz talentem gwiazdy. Wypełniony wspomnieniami najbliższych artystki, niepublikowanymi wcześniej filmami oraz muzyką, która już dziś uzyskała status nieśmiertelności.

Film będzie miał również premierę na Blu-rayu.

JESTEM TAKA PIĘKNA to przezabawna komedia o zwykłej kobiecie, która wskutek niezwykłych zdarzeń zaczyna wierzyć, że jest najpiękniejszą i najzdolniejszą osobą na świecie. Główną bohaterkę komedii gra niezawodna specjalistka od rozśmieszania widzów, nominowana do Złotego Globu – Amy Schumer. Aktorkę wspierają: zdobywczyni Złotego Globu i czterech nominacji do Oscara – Michelle Williams oraz sławy ze świata modelingu: Emily Ratajkowski i Naomi Campbell.

CZEGO ŻYCZY SOBIE KOBIETA to wielki powrót ikony kina, klasy i kobiecości! W roli głównej: gwiazda kultowego filmu Nagi instynkt i zdobywczyni Złotego Globu za KasynoSharon Stone. Na wielkim ekranie partnerować jej będą: znany z hitu Uwierz w ducha i popularnej serii "Niezgodna" – Tony Goldwyn, nagrodzona Oscarem i Złotym Globem Ellen Burstyn oraz Theo Hutchcraft, czyli lider przebojowej brytyjskiej grupy Hurts.

KACZKI Z GĘSIEJ PACZKI to animowana komedia producentów hitu Shrek o zwariowanej gęsi zmuszonej wyruszyć w pełną niespodzianek podróż wraz z dwoma niesfornymi kaczątkami. W rolach głównych w polskiej wersji językowej wystąpili: Maciej Stuhr i Julia Kamińska.

KUBA GUZIK to ekranizacji przetłumaczonego na 33 języki światowego bestsellera pt.: "Kuba Guzik i maszynista Łukasz" Michaela Ende – autora książki, na podstawie której powstała Niekończąca się opowieść. Fantastyczna podróż na kraniec świata, smoki, magia, piraci i ratowanie zaginionej księżniczki – to wszystko i o wiele więcej czeka na ciekawego przygód chłopca, jego wiernego przyjaciela i ich niezwykłą lokomotywę!

MIKOŁAJ I SPÓŁKA to pełna magii, elfów i fajerwerków zakręcona komedia familijna reżysera hitu: ASTERIX I OBELIX: MISJA KLEOPATRA. W polskiej wersji językowej filmu usłyszymy głosy: Wojciecha Malajkata, który tym razem zaczaruje Was jako prawdziwy Święty Mikołaj oraz Sarsy – debiutującej w dubbingu popularnej piosenkarki, która przemieni się w Śnieżynkę.

KSIĘGA DANIELA to wydanie książkowo filmowe z Kolekcji "Ludzie Boga. Stary Testament". Amerykańska produkcja twórców takich filmów jak: Bóg nie umarł i Czy naprawdę Wierzysz?.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…