Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sophie Turner: 'Dark Phoenix' nie pasuje do MCU 0

Przejęcie Foxa przez Walta Disneya sprawi, że za jakiś czas w Kinowym Uniwersum Marvela pojawią się postacie znane z komiksów o X-Menach. Studio prawdopodobnie będzie chciało dokonać restartu historii o mutantach.

W przyszłym roku do kin wejdzie jeden z ostatnich filmów o X-Menach, za który odpowiada Fox – X-Men: Mroczna Phoenix. Gwiazda superprodukcji, Sophie Turner uważa jednak, że mutanci nie są bohaterami, którzy powinni istnieć w tym samym świecie co grupa Avengers.

Czuję, że złożoność X-Menów, którzy są odrzuceni przez społeczeństwo i segregowani, nie jest czymś, co dzieje się w uniwersum Avengers. Oczywiście chciałabym zobaczyć taki crossover, ale nie uważam, żeby X-Meni dobrze współpracowali z Avengersami. To będzie coś zupełnie innego. Jeśli to zrobią, to bardzo chętnie przekonam się, jak to się skończy.

powiedziała aktorka

Mało prawdopodobne, aby Marvel Studios zdecydowało się zachować obsadę aktorską znaną z filmów realizowanych przez Foxa. Z tego też powodu Turner mogła zdecydować się na tak odważne słowa, ponieważ wie, że ona i jej koledzy z planu nie są w planach Kevina Feige'a.

A co Wy sądzicie na ten temat? Czy X-Meni mogą istnieć w tym samym kinowym uniwersum co Iron Man i spółka?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ramsay2

No jasne że nie pasują. Sophie boi się o posadę. Proste.

Proszę czekać…