Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Kylo Ren nie pojawi się w 'Ralphie Demolce w internecie'. Wszystkiemu winne Lucasfilm 0

Przedstawicielom Lucasfilmu nie przypadł do gustu żart o Kylo Renie z franczyzy Gwiezdnych Wojen, obecny w animacji Ralph Demolka w internecie. Studio poczuło się zniesmaczone do tego stopnia, że kazało usunąć go z filmu.

Animacja Disneya słynie z nawiązań do popkultury. W pierwszej części serii pojawiły się niezliczone analogie do postaci z gier komputerowych. Tym razem twórcy postanowili przesunąć zakres cytatów do postmodernistycznego żonglowania licznymi kodami popkultury na miarę Playera One. W pierwszym zwiastunie Ralpha Demolki w internecie pojawiły się nawiązania do księżniczek Disneya. Podobno w produkcji miał wystąpić również Kylo Ren. Niestety, Lucasfilm nie przypadł do gustu żart związany z postacią.

Twórcy animacji chcieli przedstawić młodego adepta Ciemnej Strony Mocy jako rozpieszczonego dzieciaka. Taka decyzja nie spodobała się przedstawicielom koncernu posiadającego prawa do postaci.

Wpadliśmy do Lucasfilm, aby przedstawić im nasz pomysł. Nie chcieli jednak, abyśmy ukazali Kylo Rena jako rozpieszczonego dzieciaka, skoro bohater w filmach jest złoczyńcą. Uszanowaliśmy ich stanowisko w tej sprawie.

wyznał w wywiadzie dla IGN reżyser filmu, Rich Moore.

Ralph Demolka w internecie trafi na ekrany polskich kin 23 listopada 2018 roku.

Źrodło: ign.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-10-23

Rozpieszczonego dzieciaka… nie tak znowu strasznie.
Bo znając jedyną poprawną lewą sieczką z głów ludzi od Disneya, to raczej spodziewałem się przypisania mu bycia homo czy czegoś podobnego.

Proszę czekać…