Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pół miliarda dolarów 'Venoma' 0

Jeśli spodobał Wam się Venom to z pewnością przyjmiecie te informacje z radością. Superprodukcja z Tomem Hardym w roli głównej zarobiła na całym świecie pół miliarda dolarów.

Nie jest tajemnicą, że Venom został słabo przyjęty przez amerykańskich krytyków. Taki stan rzeczy sprawił, że wiele osób przewidywało finansową wpadkę widowiska. Na szczęście dla Sony Pictures, produkcja spodobała się widzom na całym świecie i dzisiaj Venom może pochwalić się 508 mln dolarów na koncie. A warto przypomnieć, że budżet filmu o kultowym przeciwniku Spider-Mana to 100 mln dolarów.

Na koniec trzeba wspomnieć o jeszcze jednej ważnej informacji. Venom cały czas czeka na premierę w Chinach oraz Japonii. W tym pierwszym kraju film zadebiutuje już 9 listopada. Piszemy o tym dlatego, iż udziałowcem Venoma jest firma Tencent, która przeznaczyła spore pieniądze na marketing filmu. Mówi się, że dzięki Azjii zabójczy symbiont może globalnie zarobić nawet 750 mln dolarów!

Czekamy z niecierpliwością na premierę w Chinach!

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-11-02

Co jest do cholery z tymi datami premier i co za kompletne mogoły je ustalają, że ludzie w różnych częściach świata muszą czasem czekać po kilka miesięcy na film?!

Proszę czekać…