Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Twórcy 'Deadpoola 2' tłumaczą dlaczego zdecydowali się na wersję PG-13 0

Deadpool 2 charakteryzuje się sporą dawką wulgaryzmów oraz przemocy, dlatego też komiksowe widowisko otrzymała kategorię wiekową R. Z tego powodu nie wszystkim było dane obejrzeć przygody kultowego bohatera.

Dla tych osób twórcy przygotowali specjalną wersję filmu, która została stworzona w taki sposób, aby otrzymać kategorię wiekową PG-13. Rhett Reese i Paul Wernick – scenarzyści filmu wytłumaczyli, dlaczego zdecydowano się na taki krok.

Jest pewna grupa populacji, której zrobiliśmy wielką krzywdę i teraz zasługuje na to, aby zobaczyć "Deadpoola". Wbiliśmy swego rodzaju klin pomiędzy rodziców, a ich dzieci, które nie są w odpowiednim wielu, aby zobaczyć film i z tego powodu są rozgoryczone. Dorośli z powodu kategorii wiekowej R byli niezadowoleni, ponieważ ich dzieciaki narzekały cały czas. Dlatego staramy się w szczególności służyć tej grupie demograficznej.

powiedzieli scenarzyści filmu

Deadpool 2 w wersji PG-13 będzie wyświetlany w amerykańskich kinach. W produkcji nie zabraknie nowych scen, które zostały zrealizowane specjalnie dla tej wersji. Premiera będzie miała miejsce 21 grudnia.

A Wy chcielibyście obejrzeć ten film?

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ferhin2

hmmm pomyślmy…for money?

Proszę czekać…