Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Startują zdjęcia do Wiedźmina - Cavill jako Geralt 1

WIEDŹMIN – ruszyła produkcja nowego serialu! Netflix udostępnił pierwsze zdjęcie Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii.

Netflix udostępnił właśnie pierwsze zdjęcie Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii tuż przed rozpoczęciem zdjęć do serialu Wiedźmin na Węgrzech. Cavill na swoich kanałach w mediach społecznościowych podzielił się wideo, w którym pojawia się w charakteryzacji kultowej postaci.

Ogłoszono też kolejnych członków obsady. W serialu wystąpią: Eamon Farren jako Cahir, Joey Batey jako Jaskier, Lars Mikkelsen jako Stregobor, Royce Pierreson jako Istredd, Maciej Musiał jako Sir Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte jako Dara oraz Anna Shaffer jako Triss.

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 17

Kasia 2018-10-31

Jakoś mi się te włosy nie podobają.

KRCK Elizabeth_Linton 2018-10-31

@Elizabeth_Linton Jakieś homoseksualne.

Kasia KRCK 2018-10-31

@KRCK Raczej chodziło mi o to, że widać, że sztuczne. Tak wiem który facet nosi długie białe włosy? Czasem jednak charakteryzatorom lepiej wychodzi dobranie peruki.

KRCK Elizabeth_Linton 2018-10-31

@Elizabeth_Linton a który "facet" pisze Filmwokacje? Męskość jest w kryzysie…
Tak czy siak Cavill nie pasuje mi na Wiedźmina. Zresztą większość obsady mi się nie podoba, ale nie jestem też fanem fantastyki i tego typu bajek.

Spiff 2018-10-31

Jakoś tak sztucznie to wygląda – bardziej cosplay’owo niż postać z budżetowej produkcji… Ale zobaczymy.

Akira Kurosawa 2018-10-31

Elf z Hobbita…

Zenon Szypuła 2018-11-01

Wygląda raczej jak kontynuacja Nieśmiertelnego niż Wiedźmina ;D

Grzegorz Malinowski 2018-11-01

Costume & M/UP TEST tak powinniśmy to odbierać. Ja jestem zachwycony osobą Cavilla w tej odsłonie, który idealnie pasuje do roli Geralta. Zimny głos, mroczne spojrzenie, męska uroda – daleko mu do chłopięcej… Nie wiem skąd ktoś te banialuki wyciąga. Temat brody to niestety drwina i nieśmieszny żart. Serial ma bazować na książkach Andrzeja Sapkowskiego… Znany obrazek Geralta z brodą to wizja twórców gry! Netflix nabył prawa i podobnie jak CD project mogą tam sobie teraz nawet krasnala do roli czarodziejki wsadzić… Poczekajmy na pierwsze materiały, bo wybór nawet najbardziej kontrowersyjny jest namiastką, charakteryzacja robi swoje.

PolepioneKadry Malinowski 2018-11-08

@Malinowski Podziwiam Twój niezachwiany pozytywizm -))) Jak zobaczyłem zdjęcie to się lekko przeraziłem, ale po całym ujęciu trochę się uspokoiłem. To może być dobry Geralt.

Proszę czekać…