Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

John Rambo na pierwszym zdjęciu z filmu 'Rambo V: Last Blood' 3

John Rambo powraca! Lionsgate opublikowało pierwszą oficjalną fotkę z filmu Rambo V: Last Blood, na której możemy zobaczyć tytułowego bohatera.

Sylvester Stallone do tej pory wrzucał na portalach społecznościowych zdjęcia i materiały z planu, jednak nie były to oficjalne fotografie. Teraz wytwórnia Lionsgate zdecydowała się na oficjalną publikację i trzeba przyznać, że John Rambo trzyma się świetnie. Zresztą zobaczcie sami.

Jakiś czas temu wystartowały zdjęcia do piątek odsłony przygód Rambo. Po raz ostatni kultowego bohatera mogliśmy oglądać na wielkim ekranie w 2008 roku. Jak na razie Sylvester Stallone pokazał nam kilka zdjęć z planu. Na jednym z nich John Rambo w stroju kowboja siedzi na koniu. Niestety nadal nie otrzymaliśmy fotek z innymi członkami obsady.

Prawdopodobnie na jakiś czas Sylvester Stallone będzie musiał zrobić krótką przerwę od pracy na planie Rambo V: Last Blood z powodu premiery filmu Creed 2. Związane jest to z kwestiami marketingowymi i promocyjnymi.

Rambo V: Last Blood nadal nie posiada oficjalnej daty premiery, ale możemy być raczej spokojni i wyczekiwać przyszłorocznej jesieni.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ZSGifMan

Ten 'Rambo' to wygląda bardziej jak Balboa na emeryturze na ranczu w Teksasie ;D
Ale ciekawe i chętnie zobaczę!

Spiff

Na pewno będzie to kawał solidnego kina. Can’t wait!

Proszę czekać…