Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

She-Venom w międzynarodowym zwiastunie 'Venoma' 0

Venom święci triumfy w amerykańskim i światowym box office’e. Superprodukcja przebiła najśmielsze oczekiwania i dzisiaj można ją traktować, jako duży sukces Sony Pictures. Najważniejsze jest jednak to, że film nadal czeka na premierę w Chinach oraz Japonii.

Z tej okazji w sieci pojawił się nowy zwiastun międzynarodowy, w którym możemy ujrzeć She-Venom, czyli symbionta, którego żywicielem stała się kobieta. Niestety zapowiedź pozostawia wiele do życzenia, jeśli chodzi o jakość obrazu. Możecie ją obejrzeć poniżej.

Przed premierą filmu sporo mówiło się na temat motywu z komiksu "The Bride of Venom", gdzie symbiont przejmuje kontrolę nad Anne Weying. Ostatecznie nie zdecydowano się na poważniejsze rozwinięcie tego wątku w finalnej wersji filmu wyreżyserowanego przez Rubena Fleischera.

Venom, obcy symbiont, jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela wychodzi z cienia, wchodząc w ciało i osobowość Eddiego Brocka (Tom Hardy). Jako dziennikarz, Eddie próbował zdemaskować niecne działania słynnej firmy Life Foundation, prowadzonej przez naukowca Carltona Drake’a (Riz Ahmed). Przez lata stało się to jego obsesją, zniszczyło mu karierę oraz związek z Anne (Michelle Williams).

Kiedy jeden z eksperymentów Drake’a – obcy Venom – scala się z ciałem Brocka, ten otrzymuje nagle supermoce i zdolność robienia wszystkiego, czego tylko zapragnie. Wynaturzony, mroczny, nieprzewidywalny, agresywny Venom w ciele Brocka sprawia, że Eddie próbuje zapanować nad nowymi mocami, choć zauważa też, że są inspirujące i kuszące. Jeden i drugi starają się przejąć kontrolę nad sobą nawzajem i dostać to, czego chcą, coraz bardziej spajając się ze sobą.

Venom w chińskich kinach pojawi się 9 listopada. Zapewne dorzuci do konta kolejne miliony. Aktualnie komiksowe widowisko zarobiło na całym świecie 512,1 mln dolarów.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…