Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powstanie film w uniwersum 'Breaking Bad' 1

Jedno z największych arcydzieł telewizji, czyli serial Breaking Bad otrzyma kolejny rozdział. Po spin-offie zatytułowanym Zadzwoń do Saula, przyszła pora na film pełnometrażowy.

Jak donoszą regionalne media z Albuquerque niebawem wystartują zdjęcia do filmu zatytułowanego "Greenbrier". Zapewne ta informacja nikogo by nie rozgrzewała do czerwoności, gdyby nie fakt, że ma to być historia osadzona w świecie serialu stworzonego przez Vince'a Gilligana. Zdjęcia w Nowym Meksyku mają być kręcone od listopada do lutego przyszłego roku.

Na razie nie są znane szczegóły fabuły. Z pierwszych informacji wynika, że ma to być dwugodzinny film. Nie wiadomo jeszcze czy będzie on przeznaczony na rynek kinowy czy trafi od razu do telewizji. Vince Gilligan nie tylko jest autorem scenariusza, ale również zajmie się reżyserią. Mark Johnson i Melissa Bernstein, czyli osoby pracujące także przy Breaking Bad, będą pełniły funkcję producentów.

Serial opowiada historię Waltera, który jest nauczycielem chemii. Pewnego dnia dowiaduje się, że ma raka płuc i nie pozostaje mu wiele życia. Nie mając nic do stracenia, razem ze swoim byłym uczniem Jessem, planuje sprzedawać bardzo dobrą metaamfetaminę, którą sam wyprodukuje. Tym czynem Walter chce zapewnić byt rodzinie, po swojej śmierci.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Spiff

Akurat jakiś czas temu przez AXN podkusiło mnie, aby sobie wrócić do tego serialu, a tu jeszcze pełnometrażowy na horyzoncie <3
Wyśmienity serial – jeden z lepszych jakie oglądałem, więc can’t wait! :-) Dobrze, że Rian Johnson nie będzie maczał przy tym swoich paluchów :-P

ZSGifMan

Sztuczka z niesamowitym Better Call Saul jak na moje oko nie ma szansy na powtórne wyjście.

Proszę czekać…