Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lubos vs Khalidov - zwiastun filmu 'Underdog' 1

11 stycznia do kin wchodzi długo oczekiwany pierwszy polski film o MMA. Underdog to widziany oczami zawodnika, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami obraz kulis świata spektakularnych walk MMA. Dziś prezentujemy zwiastun filmu z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych.

Fot. P. Pedziszewski / materiały prasowe

Underdog to pełna emocji historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. Borys "Kosa" Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

Underdog to pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku.

Wszystko w tym scenariuszu było dopracowane w najmniejszym szczególe, żeby pokazać prawdziwy świat MMA, taki, jaki jest naprawdę. Pokazane są zarówno treningi i życie na ringu, jak i świat poza nim. Tak to właśnie wygląda, że raz możesz być na fali, a później na dnie. Ważne, żeby po tym upadku się podnieść.

powiedział Mamed Khalidov

MMA, czyli mieszane sztuki walki, to sport, w którym zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. To sport, który budzi emocje i kontrowersje, a jednak w Polsce ma ogromną rzeszę fanów. Każda gala gromadzi tysiące ludzi, transmisje oglądają miliony widzów!

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Spiff

W sumie nawet interesująco to wygląda, a Lubos to gwarancja fajnej roli – już na zwiastunie widać, że kozak!

ZSGifMan

No ciekawe…
Lubos zapewne będzie świetny, ale ten Czeczeniec? No nie wiem, niezbyt za nim przepadam.

Proszę czekać…