Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

George R.R. Martin wycofuje się ze swoich słów dotyczących spin-offu 'Gry o tron' 0

To już pewne. Stacja HBO zamierza zrealizować nowy serial fantasy, który zostanie osadzony w uniwersum stworzonym przez pisarza George’a R.R. Martina. Wciąż tajemnica pozostaje oficjalny tytuł produkcji.

Wydawało się, że kilka dni temu dzięki wspomnianemu wyżej pisarzowi poznaliśmy oficjalny tytuł. George R.R. Martin wyjawił, że seria będzie zatytułowana "The Long Night". Jak się teraz okazuje nie jest to prawda.

HBO poinformowało mnie, że pilot Jane’a Goldmana nie jest zatytułowany "The Long Night". To tytuł, który zdecydowanie preferuję, ale na ten moment nie został on oficjalnie zatytułowany. Dlatego też moja wina, moja wina, moja wina.

oznajmił pisarz

Ze słów George’a R.R. Martina można jednak wywnioskować, że stacja HBO nadal rozważa ten tytuł i jest szansa na to, że spin-off serialu Gra o tron właśnie tak będzie zatytułowany. Na razie jednak musimy czekać na oficjalne decyzje włodarzy stacji.

A Wy co o tym sądzicie?

Źrodło: syfy.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

"A Wy co o tym sądzicie?"
– wydaje mi się, że powód całego zamieszania jest tak błahy, iż wskazuje na celowy zabieg sztucznego podgrzewania atmosfery wokół serialu.

Proszę czekać…