Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Kinowy hit PLANETA SINGLI powraca jako powieść! PLANETA SINGLI 2 w kinach od 9 listopada 0

Wspaniałe wieści dla miłośników literackich romansów. Kinowy przebój powraca jako powieść. Planeta Singli 2 już w księgarniach, a w kinach od 9 listopada.

Fani miłosnych perypetii Ani Kwiatkowskiej i Tomka Wilczyńskiego mogą umilić sobie oczekiwanie na drugą część kinowego przeboju Planeta Singli! Od 3 października można już przeczytać powieść Ewy Markowskiej, opartą na historii z filmu (wyd. Wielka Litera).

Natomiast już 7 listopada ukaże się następna powieść, oparta na scenariuszu kolejnej, drugiej części kinowego hitu – Planeta Singli 2. W filmie w reżyserii Sama Akina w rolach głównych zobaczymy plejadę polskich aktorów: Agnieszkę Więdłochę, Macieja Stuhra, Danutę Stenkę, Tomasza Karolaka, Weronikę Książkiewicz i Piotra Głowackiego. W zaskakujących rolach pojawią się także m.in Izabella Miko, Julia Kuczyńska (Maffashion), Karol Strasburger i Witold Paszt!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ZSGifMan

9 listopada? Premiera nie powinna być przypadkiem 15 lutego, aby sringle mogli sobie poprawić sobie nastroje po święcie wzgardzanych i zaciekłych wrogów – wszelkich zakochanych staromodnie par? ;p

Bernadetta_Trusewicz ZSGifMan

@ZSGifMan :D Na to będzie panaceum pod postacią Planety Singli 3, która będzie 14 lutego. :))

Proszę czekać…