Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Koniec z Dobrym zachowaniem! Stacja TNT anulowała serial 0

Dobre zachowanie skończy się na 2. sezonie. Stacja TNT anulowała serial.

Dobre zachowanie to amerykański serial dramatyczny, emitowany w latach 2016-2017. Fabuła skupiała się na Letty Raines – żyjącej na zakręcie złodziejce i naciągaczce. Po wyjściu z więzienia kobieta próbuje poukładać sobie życie. Szybko nawiązuje toksyczny romans z mordercą, co oczywiście prowadzi do wielu komplikacji.

Niestety, miłośnicy serii będą zmuszeni do pożegnania się z bohaterami produkcja. Stacja TNT zdecydowała się anulować produkcję. Nigdy nie ujrzymy 3. sezonu serialu. Powodem kasacji jest słaba oglądalność. Żaden tytuł z ramówki TNT nie zbierał tak małej ilości widzów przed ekranami telewizorów.

Anulowanie Dobrego zachowania potwierdził na swoim Instagramie producent wykonawczy, Chad Hodge:

Finał Dobrego zachowania został wyemitowany w grudniu 2017 roku. Sam producent twierdzi natomiast, że historia bohaterów nie została jeszcze zakończona.

Źrodło: instagram.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

chudini0505 2018-11-09

Fajna muzyka była w tym serialu, niestety pierwszy sezon nie został cały przetłumaczony. Drugi sezon nawet nie patrzyłem.

ZSGifMan 2018-11-07

Michelle fajna laska, serialu nie oglądałem, bo mnie takie dramaty w stu aktach ;p nie porywają, ale to zawsze smutna nowina jak coś się kończy tylko dlatego, że kasa się niebyt zgadza… pazerne małe ludki ;)
Miło byłoby kiedyś usłyszeć, że pomimo iż serial ma małą widownię to np. obcięto koszty i zmieniono scenografię by móc jednak dalej kręcić widzom kolejne odcinki!

Proszę czekać…