Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Niesamowita historia Mowgliego - zwiastun widowiska 0

Platforma Netflix zaprezentowała nowy zwiastun widowiska będącego nową adaptacją powieści Rudyarda Kiplinga – Mowgli: Chłopiec z dżungli. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej z polskim dubbingiem.

Film opowiada historię dorastania Mowgliego, ludzkiego dziecka wychowanego przez watahę wilków w indyjskiej dżungli. W miarę jak chłopiec poznaje często twarde prawa obowiązujące w dżungli, w czym pomagają mu niedźwiedź Baloo i pantera o imieniu Bagheera, zostaje on zaakceptowany przez zamieszkujące ją zwierzęta jako jeden z nich. Akceptują go wszystkie zwierzęta z wyjątkiem jednego – przerażającego tygrysa Shere Khana. Jednak kiedy Mowgli staje twarzą w twarz ze swoimi ludzkimi pobratymcami, okazuje się, że w dżungli mogą czaić się o wiele większe niebezpieczeństwa.

W polskiej wersji językowej usłyszymy aktorów takich, jak Jarosław Boberek, Zbigniew Zamachowski, Agata Kulesza, Jerzy Stuhr, Agnieszka Kunikowska, Miłogost Reczek oraz Mirosław Wieprzewski. Osoby, które zdecydują się na oryginalną ścieżkę dźwiękową usłyszą takie hollywoodzkie gwiazdy, jak Andy Serkis, Benedict Cumberbatch, Cate Blanchett, Christian Bale, Naomie Harris, Tom Hollander oraz Peter Mullan.

Mowgli: Chłopiec z dżungli trafi do serwisu amerykańskiego giganta 7 grudnia. Wcześniej, bo 29 listopada, odbędą się pokazy kinowe w czterech miastach (Nowym Jorku, San Francisco, Los Angeles oraz Londynie).

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…