Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Aaron Paul w filmie 'Breaking Bad'? Pinkman głównym bohaterem? 0

Wczoraj w sieci niczym grom z jasnego nieba spadła informacja, że Vince Gilligan zamierza wyreżyserować film osadzony w świecie Breaking Bad. Dzisiaj mamy kilka nowych informacji dotyczących niesamowicie zapowiadającego się projektu.

Prawdopodobnie film roboczo zatytułowany "Greenrier" będzie bezpośrednią kontynuacją serialu, który zakończył swój żywot w 2013 roku.

W dalszej części newsa znajdują się spoilery, dlatego, jeśli nie oglądałeś Breaking Bad, to czytasz na własną odpowiedzialność.

Wczoraj pisano, że fabuła filmu skupi się na porwanym mężczyźnie i jego walce w odnalezieniu drogi do wolności. Oczywiście może to być odbierane w sposób jednoznaczny, ale również metaforyczny. Wówczas pasowałoby to do postaci, którą na małym ekranie sportretował Aaron Paul. Jesse Pinkman w ostatnim odcinku Breaking Bad odjeżdża samochodem, po tym, jak Walter White ratuje go po raz ostatni. Dzięki filmowi moglibyśmy poznać dalsze losy bohatera, którego furtka została szeroko otwarta.

Oczywiście drugą kwestią pozostaje postać Waltera White’a. Czy fani serialu mogą liczyć na to, że Bryan Cranston pojawi się w filmie? Odpowiedzi udzielił sam zainteresowany.

Tak, jest przygotowywana filmowa wersja "Breaking Bad", ale szczerze powiedziawszy nie widziałem scenariusza. Nie dostałem go, nie czytałem. Pojawia się, więc pytanie czy zobaczymy Waltera White’a w tym filmie.

powiedział aktor

Informacje dotyczące fabuły "Greenrier" zostały podane przez portal /Film. Nie zostały one na razie potwierdzone przez producentów i aktorów, dlatego powinniśmy je traktować nieoficjalnie. Wydaje się jednak, że sequel o Pinkmanie byłby czymś interesującym. Scenariusz przygotował sam Vince Gilligan, który miałby stanąć również za kamerą.

Źrodło: /Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

chudini0505 2018-11-08

nic dobrego z tego nie wyjdzie

ZSGifMan Spiff 2018-11-09

@Spiff
Bo Pinkman to wrzód na tyłku, a nie bohater Breaking Bad, ot co.

chudini0505 Spiff 2018-11-09

@Spiff bardzo mi sie podobal ten serial, nie powinni juz go ruszac i psuc wszystkiego

Spiff ZSGifMan 2018-11-09

@ZSGifMan chyba kwestia gustu – ja akurat Jessiego bardzo lubiłem, a Aaron Paul też dojrzał aktorsko od czasów tej kreacji, więc może pokusić się o więcej :-)
Zobaczymy.

ZSGifMan Spiff 2018-11-10

@Spiff Poczekamy – zobaczymy :)

Proszę czekać…