Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Taron Egerton nie zagra w filmie 'Kingsman 3' 0

Jeśli jesteście fanami Tarona Egertona oraz filmów akcji z serii "Kingsman", to mamy dla Was bardzo złe wieści. Hollywoodzki gwiazdor nie wystąpi w trzeciej odsłonie komiksowego cyklu.

Taron Egerton aktualnie zajęty jest promocją swojego najnowszego filmu. Niebawem do kin wchodzi nowa wersja przygód Robin Hooda (superprodukcja w gwiazdorskiej obsadzie trafi na polskie ekrany już 29 listopada). Aktor ostatnio udzielił wywiadu serwisowi Yahoo, w którym wyjawił, że nie zobaczymy go w nowym filmie z serii "Kingsman".

Nie wiem jak gorący będzie to news dla prasy, ale myślę, że mogę to powiedzieć. Nie wystąpię w kolejnym "Kingsmanie". Nie oznacza to jednak, że nie pojawię się już w ogóle w serii. Kilka dni temu widziałem się z Matthew Vaughnem, razem prowadzimy pewne interesy, jednak kolejna podróż w tym świecie mnie nie uwzględnia.

powiedział Taron Egerton

Po raz pierwszy Taron Egerton pojawił się w roli Eggsy’ego w 2014 roku. W sympatycznego bohatera ponownie wcielił się w kontynuacji Kingsman: Złoty krąg.

Brak aktora w trzeciej odsłonie cyklu wydaje się być sensowny. Z pierwszych informacji dotyczących fabuły filmu wynika, że akcja będzie rozgrywała się w czasie I wojny światowej. Młody mężczyzna o imieniu Conrad będzie chciał znaleźć sposób, aby pomóc swojej ojczyźnie w trakcie okresu wojennego.

"Kingsman: The Great Game" trafi do kin 9 listopada 2019 roku.

Źrodło: Yahoo

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Jak dla mnie mógłby nikt nie zagrać!
Jeszcze pierwszy był jakoś odkrywczy i nawet niezła zabawa, ale potem już słabo, a znając życie ten trzeci będzie jeszcze gorszy.

Proszę czekać…