Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOTO: Russell Crowe jako Roger Ailes - duża metamorfoza aktora 0

Przed Russellem Crowe’em kolejne aktorskie wyzwanie. Laureat Oscara zagra w nowym limitowanym serialu stacji Showtime, w którym wcieli się w postać Rogera Ailesa.

Na łamach PEOPLE pojawiła się pierwsza oficjalna fotografia Russella Crowe'a z planu. Produkcja wystartowała w tym tygodniu w Nowym Jorku. Aktor jest ubrany w garnitur, czerwony krawat w groszki, a w ręce trzyma okulary. Porusza się przy pomocy laski.

Serial opowie historię Rogera Ailesa, byłego szefa Fox News, który w gwałtowny sposób pożegnał się ze swoim stanowiskiem, po tym, jak oskarżono go o molestowanie seksualne w 2016 roku. Zmarł 10 miesięcy później w maju 2017 roku po upadku i uderzeniu głową w łazience. W momencie śmierci miał 77 lat. Scenariusz powstał na bazie powieści autorstwa Gabriela Shermana, która nosi tytuł "The Loudest Voice in the Room". Pisarz tworząc swoją pracę zebrał ponad 600 wywiadów z osobami związanymi z życiem Ailesa.

Na razie produkcja stacji Showtime nie posiada tytułu. Premiera będzie miała miejsce w przyszłym roku. Oprócz Russella Crowe’a w obsadzie są również inne znane nazwiska: Naomi Watts jako Gretchen Carlson, Sienna Miller jako Beth Ailes, Seth MacFarlane jako Brian Lewis, Simon McBurney jako Rupert Murdoch i Annabelle Wallis jako Laurie Luhn.

Poniżej wspominane zdjęcie z planu serialu:

Źrodło: People

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…