Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Drugi sezon serialu 'Klopsiki i inne zjawiska pogodowe' w Cartoon Network 0

Zabawny naukowiec Flint Lockwood znów zabierze widzów Cartoon Network do swojego laboratorium, w którym zrealizuje kilka nowych, szalonych pomysłów. Wśród nich znajdzie się projekt maszyny do ożywiania zmyślonych przyjaciół, a także przepis na gigantyczne ręce. Premiera drugiego sezonu serialu Klopsiki i inne zjawiska pogodowe już 19 listopada o godzinie 15:35.

Flint Lockwood postawił przed sobą bardzo ważne zadanie – chce, by dzięki jego wynalazkom świat stawał się coraz lepszy. Zabawny naukowiec z pomocą przyjaciółki Samanthy Sparks śmiało realizuje w swoim laboratorium wszystkie, nawet najbardziej zwariowane pomysły.

W jednym z odcinków drugiego sezonu chłopiec zauważy, że wszyscy wspaniali wynalazcy tego świata mieli duże ręce, dlatego on też zatroszczy się o to, by jego dłonie były olbrzymie. Widzowie zobaczą też, jak Gil wejdzie w posiadanie największego skarbu Flinta – bezcennych wąsów Alberta Einsteina. Główny bohater zrobi wszystko, żeby je odzyskać. Kiedy indziej postanowi stworzyć maszynę do ożywiania wymyślonych przyjaciół Sam. Czy wynalazek przypadnie do gustu pogodynce?

Premiera drugiego sezonu serialu Klopsiki i inne zjawiska pogodowe już 19 listopada w Cartoon Network. Emisja codziennie o 15:35.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-11-10

Akurat to u mnie zupełnie nie miało wzięcia, nawet chyba filmu nie oglądaliśmy.

Proszę czekać…