Przeciętna rola Charlize Theron 0

Charlize Theron zapewnia, że jest równie przeciętna jak jej bohaterka z filmu W Dolinie Elah.

W dramacie Paula Haggisa aktorka wcieliła się w małomiasteczkową policjantkę i samotną matkę. Gwiazda zapewnia, że jej postać odzwierciedla to, jaka jest ona sama.

- Jeżeli moja postać nie wydaje się wam piękna, to przykro mi, ale taka naprawdę jestem – mówi Theron. – To mój naturalny kolor włosów, to ja z niewielką ilością makijażu. Żadnej charakteryzacji – właśnie tak wyglądam.

Gwiazda dodaje, że role, które otrzymuje są równie zwyczajne, co jej powierzchowność. Południowoafrykańska piękność nie doczekała się do tej pory zapierających dech w piersiach filmowych kreacji, nie zamierza jednak skarżyć się i wybrzydzać.

- Nie proponowano mi wielkich, oszałamiających ról w świetnie opowiedzianych historiach wielkich konfliktów – przyznaje gwiazda. – Ale takie role niełatwo dostać, więc nie wybrzydzam. Gdybym czekała, nic nie robiąc, na oszałamiający scenariusz, zostałabym bez pracy.

Dramat W Doline Elah, w którymCharlize Theron wystąpiła u boku Tommy'ego Lee Jonesa, trafi na polskie ekrany 7 marca 2008 roku.

Charlize Theron / journal.lvCharlize Theron / journal.lv

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…