Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Główna obsada zakończyła zdjęcia do sequeli 'Avatara' 0

James Cameron ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że główna obsada kontynuacji Avatara, największego kasowego hitu w historii zakończyła prace na planie zdjęciowym. Teraz przed ekipą kolejne miesiące żmudnej pracy nad efektami specjalnymi.

Największe gwiazdy serii, czyli Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang oraz Kate Winslet mogą wreszcie pójść na zasłużony odpoczynek. Dla nich praca na planie kolejnych odsłon serii "Avatar" została zakończona (oczywiście pod warunkiem, że reżyser i studio nie zarządzą dodatkowych dokrętek).

Dzisiaj nakręciliśmy kilka scen kaskaderskich, jednak główna obsada zakończyła prace – Sam, Zoe, Sigourney, Stephen Lang, Kate Winslet – dla nich to już koniec, ale dali nam niesamowite występy. Nie mogę wam powiedzieć, jak bardzo dumny jestem z pracy, którą wykonali przy tych filmach.

powiedział filmowiec

W kwietniu James Cameron opisał sequele, jako bardziej pokoleniową rodzinną sagę, a fani pierwszego Avatara powinni spodziewać się zdecydowanie więcej dramatu w niesamowity świecie Pandory.

Poniżej znajdziecie post zamieszczony przez Jamesa Camerona na oficjalnym profilu twitterowym:

Avatar 2 trafi do kin 18 grudnia 2020 roku. Trzecia część cyklu zadebiutuje w kinach 17 grudnia 2021 roku. Kolejne dwie 20 grudnia 2024 roku i 19 grudnia 2025 roku.

Pierwszy Avatar wciąż pozostaje najbardziej dochodowym filmem w historii kinematografii. Superprodukcja z 2009 roku zarobiła na całym świecie 2,7 mld dolarów bijąc rekord poprzedniego filmu Jamesa Camerona, Titanica. Czy sequele dadzą radę zarobić podobne pieniądze?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

chudini0505

Myślę, że trochę za długo z tym zwlekali. Pierwsza część bardzo mi się podobało, na następną się chyba nie wybiorę, za duży odstęp czasu.

ZSGifMan

"Avatar 2 trafi do kin 18 grudnia 2020 roku. Trzecia część cyklu zadebiutuje w kinach 17 grudnia 2021 roku. Kolejne dwie 20 grudnia 2024 roku i 19 grudnia 2025 roku."
Toż to cały serial!
Montowanie całości drugiej części zajmie dokładnie dwa lata, ale kolejnej części tylko rok!? A potem następny Avatar na kolejną gwiazdkę i tak co rok? Kevin, pomimo, ze niby jest sam, powinien czuć się zagrożony :P

Proszę czekać…