Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

'Nie ma jak w rodzinie': zwiastun 3. sezonu. Netflix przedłużył animację dla dorosłych 0

Netflix słynie z animacji dla dorosłych. Dużą popularnością cieszy się BoJack Horseman, Rozczarowani oraz Big Mouth. Kolejna produkcja animowana dla dorosłego odbiorcy doczekała się kontynuacji. Nie ma jak w rodzinie powróci w 3. sezonie. Jest zwiastun.

Nie ma jak w rodzinie to odpowiedź na popularne seriale dla dorosłych, skupione na przeciętnej amerykańskiej rodzinie nuklearnej. W przeciwieństwie do Simpsonów, akcja omawianej produkcji osadzona została w latach 70. ubiegłego stulecia. Dzięki temu twórcy zestawiają dawny model rodziny oraz sposób funkcjonowania w społeczeństwie ze współczesnymi postawami Amerykanów. Oczywiście, jak przystało na większość produkcji animowanych Netflixa, główni bohaterowie są niespełnieni – popadają w depresję, przytłoczeni codziennym znojem.

Animacja daje pstryczka w nos innym nostalgicznym tytułom, które od pewnego czasu wypełniają oferty platform streamingowych oraz kinowe afisze. Twórcy Nie ma jak w rodzinie, Bill Burr i Michael Price, demitologizują tęsknotę za sielanką lat 70. XX wieku. Równocześnie doszukują się komizmu w codziennej rutynie.

Nie ma jak w rodzinie po roku nieobecności powróci na platformę VOD. Pozostaje trzymać kciuki, by tym razem produkcja zaprezentowała się z równie dobrej strony, jak w poprzednich epizodach. W sieci zadebiutował zwiastun 3. sezonu:

Nowe odcinki Nie ma jak w rodzinie zadebiutują na platformie Netflix 30 listopada 2018 roku.

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…