Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dlaczego Nick Fury nie zadzwonił po Kapitan Marvel w 'Wojnie bez granic'? 0

Rok 2019 przywita nas dwoma widowiskami należącymi do Kinowego Uniwersum Marvela. Najpierw poznamy historię Carol Danvers, a następnie bracia Russo dokończą historię Avengers i ich bitwy z potężnym Thanosem. Wydaje się, że to właśnie Kapitan Marvel odegra kluczową rolę w walce z Szalonym Tytanem.

Oczywiście jednym z pytań, które możemy zadać scenarzystom filmu jest to dotyczącego Nicka Fury’ego i jego telefonu do Carol Danvers – skoro takowy posiadał to dlaczego nie skontaktował się z nią wcześniej, aby ta pomogła drużynie Iron Mana w starciu z Thanosem, zanim ten zamienił połowę wszechświata w pył? Odpowiedzi na to pytanie udzielił Will Corona Pilgrim, autor komiksu "Captain Marvel Prelude # 1", który ujawnia dlaczego Nick Fury zwlekał do ostatniej chwili.

Carol to największa broń jaką posiadasz i Fury nigdy nie chciał zmarnować srebrnej kuli. Dlatego też w końcu się decydował zadzwonić po tym wszystkim, i wszystkim co spotkało Avengers, ponieważ widzi w niej ostatnią deskę ratunku.

stwierdził Will Corona Pilgrim

Czy taka odpowiedź Was satysfakcjonuje? Z pewnością jej występ w Avengers 4 będzie kluczowy, podobnie zresztą, jak The Quantum Realm. Spekuluje się, że te dwa elementy odegrają bardzo ważną rolę w nadchodzącym widowisku braci Russo.

Premiera niezatytułowanego wciąż filmu o Avengers będzie miała miejsce w maju 2019 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…