Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Pogromcy duchów 3' wciąż możliwi z oryginalną obsadą 0

Kiedy okazało się, że oryginalna ekipa "Pogromców duchów" zostanie zastąpiona drużyną pań, fani nie odebrali tej zmiany zbyt dobrze. Zresztą wyniki finansowe pokazały, że studio podjęło nie najlepszą decyzję i lepszych wyjściem byłoby stworzenie trzeciej odsłony kultowej serii.

Jedna z gwiazd hitu z lat osiemdziesiątych, Dan Aykroyd zdradził, że aktualnie trwają prace nad scenariuszem do filmu "Ghostbusters 3". Według aktora w filmie mieliby pojawić się wszyscy żyjący aktorzy z oryginalnej obsady. Włączając w to Billa Murraya, który raczej niechętnie podchodził do pomysłu kontynuacji.

O czym miałby opowiedzieć film "Ghostbusters 3"? Głównym bohaterem historii byłby Oscar, syn Dany Barrett (w tej roli Sigourney Weaver) i Petera Venkmana (na ekranie sportretował go wspomniany wcześniej Bill Murray), który przejmuje rodzinny interes po tym, jak jego ojciec umiera. Pomimo tego Dan Aykroyd ma pomysł na pojawienie się Petera w filmie.

Jest możliwość zjednoczenia z trzema pozostałymi Pogromcami duchów. Aktualnie pisany jest scenariusz. Myślę, że Billy się zgodzi. Historia jest dobra. Nawet, jeśli zagra ducha.

powiedział Dan Aykroyd

Sony Pictures na razie nie potwierdził tych doniesień. Trzeba jednak przyznać, że pomysł zapowiada się zdecydowanie lepiej, aniżeli film Paula Feig'a z 2016 roku.

Co o tym sądzicie?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-11-15

W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy, lub raczej się uderzył i dzięki temu przejrzał na oczy.
Ale będzie fajnie po tylu latach znowu zobaczyć stary skład w akcji, wiadomo – aktorzy już nie są młodzi i tylko żeby nie zrobiło się 'niedołężnie' na planie ;D

Proszę czekać…