Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jared Leto szykuje się do roli w 'Morbiusie' 0

Sony Pictures i Jared Leto powoli przygotowują się do rozpoczęcia prac na planie filmowym kolejnego komiksowego widowiska osadzonego w uniwersum Spider-Mana. Mowa oczywiście o filmie, którego głównym bohaterem będzie Morbius.

Jared Leto umieścił na swoim Instagramie krótki materiał wideo w trakcie, którego goli swoją brodę. Na końcu filmiku pojawia się napis "Morbius", co jasno i wyraźnie sugeruje, że aktor rozpoczął przygotowania do roli wampira w komiksowej ekranizacji.

Wideo, które zamieścił gwiazdor w mediach społecznościowych znajdziecie poniżej.

Na razie na temat produkcji mówi się bardzo mało. Wiemy na razie tyle, że ma to być horror akcji opowiadający o naukowcu, który starając się znaleźć lek na rzadką chorobę krwi, przypadkiem przemienił się w wampira. Pomimo obrzydzenia do swojej przypadłości, postanawia rozpocząć polowanie na kryminalistów, którzy jego zdaniem nie są godni dalszej egzystencji.

Ostatnio pojawiła się plotka, że oko w oko z Morbiusem stanie Loxias Crown. Postać nie pochodzi z komiksów, jednak będzie inspirowana bohaterami, których fani Spider-Mana mogą znać. Możliwe, że będzie on bazował na Emilu Nikosie, starym przyjacielu Michaela Morbiusa, a także złoczyńcy znanemu pod pseudonimem "Crown".

Oficjalna data premiery nadal nie została ogłoszona.

Źrodło: Instagram

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-11-17

Bez kitu, ale a tym zdjęciu z Insta wygląda jak goląca się dziewczyna ;D

Proszę czekać…