Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Atomówki odwiedzą śnieżną Arktykę w Cartoon Network 0

Małe superbohaterki wybiorą się na Arktykę, by tam walczyć ze złem i występkiem. Dziewczynki staną oko w oko z odwiecznym wrogiem – Mojo Jojo, który planuje przejąć kontrolę nad Townsville i całym światem. Nowe odcinki trzeciego sezonu Atomówek już od 26 listopada w Cartoon Network.

18 listopada minęło 20 lat odkąd Atomówki ujrzały światło dzienne. Z tej okazji powstał teledysk stworzony przez animatorki całego świata oraz nowy program stażowy. W Polsce z kolei Cartoon Network zaprasza z końcem listopada na zupełnie nowe przygody kolorowych supersióstr, które na co dzień mierzą się z groźnymi przestępcami i nieustannie walczą o bezpieczeństwo swojego rodzinnego miasta Townsville.

W specjalnej, czteroczęściowej odsłonie Atomówek zatytułowanej „Mały świat” dziewczynki będą musiały zadbać o dobro całej planety i w tym celu stanąć do pojedynku z największym wrogiem – Mojo Jojo. Tym razem bohaterki znacznie oddalą się od domu i odwiedzą między innymi śnieżną Arktykę.

Natomiast w wyjątkowym odcinku "Wyścigowe zaćmienie" Bójka, Bajka i Brawurka wezmą udział w konkursie, w którym do zdobycia będzie tajemnicza skrzynia Burmistrza. Ich rywalami zostaną najbardziej groźni złoczyńcy, z jakimi dotychczas przyszło im się zmierzyć.

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu Atomówek już 26 listopada. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:45 w Cartoon Network.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-11-20

Ło matko! Oni nadal robią tego kolejne odcinki…?!
Ale obiektywnie muszę stwierdzić, że niby 'dla dzieci' robią o wiele gorsze bzdury!

Proszę czekać…