Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kochaj, szanuj, walcz - plakat filmu o MMA 0

Eryk Lubos zagrał główną rolę w filmie Underdog, który już 11 stycznia wchodzi do kin. Aktor, który przez wiele lat trenował boks zawsze starał się być w dobrej formie, ale tak nie wyglądał jeszcze nigdy! Dziś prezentujemy premierowo plakat filmu z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem. Partnerują im piękne kobiety Aleksandra Popławska i Emma Giegżno.

Fot. P. Pedziszewski / materiały prasowe

Underdog to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. A także pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku.

Borys "Kosa" Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie.

MMA, czyli mieszane sztuki walki, to sport, w którym zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. To sport, który budzi emocje i kontrowersje , a jednak w Polsce ma ogromną rzeszę fanów. Każda gala gromadzi tysiące ludzi, transmisje oglądają miliony widzów!

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-11-27

Ciekawe wielce co jest tymi prawdziwymi zdarzeniami, które niby inspirują film?!

Proszę czekać…