Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zakochany Venom - zobaczcie zwiastun stylizowany na komedię romantyczną 0

Sony Pictures Entertainment ogłosiło plany dotyczące premiery Venoma na nośnikach fizycznych. Poznaliśmy oficjalną datę pojawienia się superprodukcji na DVD, 4K UHD i Blu-ray oraz otrzymaliśmy zwiastun, który z pewnością zaskoczy niejednego fana komiksowych ekranizacji. Dlaczego? Otóż zapowiedź została wystylizowana na komedię romantyczną.

Z pewnością dla wielu fanów oraz kolekcjonerów filmów na DVD, 4K UHD i Blu-ray tak szybka premiera widowiska jest zaskoczeniem. Venom do kin wszedł w październiku, jednak już w grudniu będzie można zakupić film na nośnikach fizycznych. Sony zapowiedziało, że produkcja trafi do sprzedaży już 18 grudnia, czyli zaledwie 74 dni po kinowej premierze. Wygląda na to, że wytwórnia chce kuć żelazo póki gorące i wykorzystać w stu procentach zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Z pewnością tytuł będzie jednym z chętniej kupowanych prezentów pod choinkę.

Poniżej możecie obejrzeć wspomniany we wstępie zwiastun, który jasno i wyraźnie sugeruje, że miłość jest wszędzie!

Głównym bohaterem filmu jest dziennikarz Eddie Brock, który zostaje przypadkowo zaatakowany przez pozaziemską formę życia zwaną Venomem. Od teraz, żeby przeżyć mężczyzna musi egzystować z nim w symbiozie.

Do tej pory widowiska z Tomem Hardym w roli głównej zarobiła na całym świecie 822,5 mln dolarów.

Źrodło: Sony Pictures Entertainment

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-11-30

"Wygląda na to, że wytwórnia chce kuć żelazo póki gorące i wykorzystać w stu procentach zbliżające się święta Bożego Narodzenia."
Dokładnie o tym samym pomyślałem, wycisną z niego siódme poty, tfu! soki ;)

Proszę czekać…