Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Miszmasz czyli Kogel Mogel 3' - zobaczcie oficjalny plakat 1

Premiera trzeciej części kultowej serii "Kogel Mogel", na którą fani czekali niemal 30 lat, zbliża się wielkimi krokami! Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 trafi do kin 25 stycznia, a już dziś prezentujemy plakat filmu.

Nikodem Rozbicki, Grażyna Błęcka-Kolska / fot. M. Gostkiewicz

Jak zamienić pomidor w broń masowego rażenia? Kto sypia z Szakirą? I kto morduje na wsi krasnoludki? Odpowiedzi na te pytania widzowie znajdą w nowej, zwariowanej komedii Ilony Łepkowskiej (scenariusz), Kordiana Piwowarskiego (reżyseria) i firmy MTL Maxfilm: Miszmasz czyli Kogel Mogel 3! W trakcie trwania zdjęć do filmu na planie pojawiło się 27 aktorów oraz 400 statystów!

Tak prezentuje się plakat:

W "Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3" główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż i córka Agnieszka – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia, który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Damianosss 2018-12-05

plakat spoko, obsada także… no ciekawe co z tego wszystkiego wyjdzie :) tak czy siak z chęcią przejdę się do kina i zobacze co twórcy zmalowali ;)

ZSGifMan 2018-12-05

Ciężkie zadanie sprostać pierwowzorom… zobaczymy, zobaczymy czy się uda? ;)

luiza_kijowska 2018-12-04

Uwielbiam ten film, czekam z niecierpliwością <3

majka575 2018-12-04

wygląda mega! jak i moja kochana Kasprzyk <3

Proszę czekać…