Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Radosnego przesilenia, wiedźmy! - zwiastun 'Chilling Adventures of Sabrina: Zimowa Opowieść' 0

Netflix przygotował dla fanów serialu Chilling Adventures of Sabrina świąteczną niespodziankę. Na dwa tygodnie przed zimowym przesileniem wszyscy raz jeszcze wrócimy do Greendale. 14 grudnia znajdźcie wygodny kąt i poczujcie magię strasznych świąt!

Kościół Nocy celebruje przesilenie zimowe. W tę najdłuższą noc w roku rodziny gromadzą się, aby śpiewać pogańskie kolędy i opowiadać historie o duchach. Ale święta to także czas odwiedzin – zarówno tych mile widzianych, jak i niepożądanych gości. Nigdy nie wiadomo, co wyskoczy z komina…

Reżyserem odcinka specjalnego jest Jeff Woolnough. Scenariusz napisali Roberto Aguirre-Sacasa i Donna Thorland. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun świątecznego epizodu.

Premiera "Chilling Adventures of Sabrina: Zimowa Opowieść" już 14 grudnia tylko na Netflix!

Chilling Adventures of Sabrina to mroczna opowieść o dorastaniu Sabriny, nastoletniej czarownicy. W jej historii aż kipi od przerażających zdarzeń, tajemnej wiedzy i, co oczywiste, czarnej magii. W tej utrzymanej w stylistyce Dziecka Rosemary i Egzorcysty adaptacji uznanego komiksu Sabrina będzie musiała pogodzić ze sobą dwie drzemiące w niej natury — czarownicy i śmiertelnika — oraz stawić czoła siłom zła, które zagrażają jej, członkom jej rodziny i codziennej rzeczywistości zwykłych ludzi.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…