Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Reżyser 'Bumblebee' nie nakręci 'Guardians of the Galaxy 3' 0

Marvel Studios i Walt Disney nadal nie znalazły odpowiedniego człowieka, który mógłby zastąpić Jamesa Gunna na stanowisku reżyserskim. Wydawało się, że kimś takim mógłby być Travis Knight.

W tym miesiącu do kin wejdzie nowy film Travisa KnightaBumblebee. Superprodukcja jest spin-offem głównej serii "Transformers" i wiele osób ma nadzieję, że będzie to nowe otwarcie dla uniwersum. Dla Travisa Knighta praca przy tak wielkim przedsięwzięciu była czymś nowym. Wcześniej zajmował się kinem animowanym, a przed dwoma laty mogliśmy zobaczyć jego znakomity pełnometrażowy debiut – Kubo i dwie struny.

W mediach zaczęto spekulować, że Knight mógłby być idealnym reżyserem do pracy przy kolejnej odsłonie przygód Strażników Galaktyki. Wygląda jednak na to, że Marvel Studios nie będzie mogło skorzystać z takiej możliwości, ponieważ filmowiec ma inne plany na przyszłość, o czym rozmawiał z portalem Badtaste.it.

Po "Bumblebee" moim celem jest powrót do pracy w studiu animacji Laika. Przyniosę ze sobą cały bagaż doświadczeń, które zebrałem przy obecnym projekcie. Jestem wielkim fanem tego co zrobił Marvel, jako dziecko uwielbiałem ich komiksy, ale nie. To tylko plotki.

powiedział Travis Knight

Wcześniej Travis Knight pracował, jako animator przy takich produkcjach, jak Koralina i tajemnicze drzwi, ParaNorman i Pudłaki. Wreszcie otrzymał szansę i samodzielnie wyreżyserował film, który może pochwalić się dwoma nominacjami do Oscara, nominacją do Złotego Globu oraz nagrodą BAFTA dla najlepszego filmu animowanego.

Źrodło: Badtaste.it

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…