Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Maraton Władcy Pierścieni w kinach Helios 0

Nocne Maratony Filmowe Helios zapraszają na niezwykłą podróż po Śródziemiu. Przenieś się do baśniowej krainy ludzi, elfów, krasnoludów oraz hobbitów i wraz z bohaterami kultowej serii, przeżyj przygodę swojego życia. Dołącz do Frodo Bagginsa i drużyny Pierścienia w niebezpiecznej wyprawie do Mordoru.

W trakcie wydarzenia "Nocne Maratony Filmowe Helios" zagrane zostaną wszystkie trzy części serii opartej na bestsellerowej powieści J.R.R. Tolkiena. Co więcej, będą to wersje reżyserskie filmów!

Start: 07.12.2018, godz. 23.00 do rana

Więcej informacji na stronie Helios.

Wspierany przez odważną drużynę przyjaciół i sprzymierzeńców. Frodo wyrusza na niebezpieczną wyprawę, której celem jest zniszczenie legendarnego Pierścienia Władzy. Jego tropem podążają słudzy Władcy Ciemności – okrutnego Saurona, twórcy Pierścienia. Jeśli Sauron odzyska Pierścień, Śródziemie zostanie skazane na zagładę.

Seria "Władca Pierścieni" to absolutna klasyka kina, która doczekała się wielu wyróżnień. Łącznie wszystkie superprodukcje wyreżyserowane przez Petera Jacksona zgarnęły 17 Oscarów. Władca Pierścieni: Powrót Króla został wybrany najlepszym filmem roku 2003.

Źrodło: Helios

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Adamus0101 2018-12-06

A ja bym z chęcią obejrzał reżyserskie trylogie Hobbit+Władca Pierścieni jeden po drugim. To dopiero byłby maraton. ;P

Proszę czekać…