Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Niesamowita obsada i paskudnie wyglądająca animacja - zwiastun 'Watership Down' 1

Wygląda na to, że BBC oraz Netflix zapomniały, że mamy 2018 rok. Tak przynajmniej można wywnioskować po zwiastunie miniserialu opartego o powieść "Wodnikowe Wzgórze" napisaną przez brytyjskiego pisarza Richarda Adamsa.

W sieci pojawiła się zapowiedź nowego miniserialu animowanego Watership Down. Zwiastun został zaprezentowany przez stację BBC i po jego obejrzeniu niestety nie mam najlepszego zdania o tej produkcji. Z początku wydawało się, że serial jest samograjem.

Niesamowita książka Richarda Adamsa będąca punktem wyjściowym do napisania scenariusza, a także genialna obsada aktorska użyczająca głosów głównym bohaterom. W projekt zaangażowani zostali bowiem: James McAvoy, Nicholas Hoult, John Boyega, Ben Kingsley, Gemma Arterton, Daniel Kaluuya, Olivia Colman, Taron Egerton, Gemma Chan, Tom Wilkinson, Rosamund Pike oraz Peter Capaldi. Zresztą obejrzyjcie sami i oceńcie. Może znajdą się osoby, którym ten rodzaj animacji komputerowej przypadnie do gustu.

Miniserial będzie składał się z czterech odcinków. Mówi się, że budżet produkcji wyniósł 25 mln dolarów, więc średnio wychodzi po ponad sześć milionów na odcinek. Czyżby większość pieniędzy poszła na gaże dla aktorów? Co sadzicie o tym zwiastunie?

Premiera Watership Down 22 grudnia. Seria trafi także na platformę Netflix.

Źrodło: BBC

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

dragoon1984 2018-12-05

No ale czego się spodziewać po produkcji wykonanej przez i przeznaczonej dla "teatro telewizyjnych" stacji…..

Proszę czekać…