Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Święta z Netflix - ciekawe propozycje platformy 1

Przerwa świąteczna to idealny moment, żeby odpocząć i spędzić czas z rodziną. Kulisy pracy Świętego Mikołaja, nastoletnie czarownice i nieoczekiwana zmiana miejsc wprowadzą Was w świąteczny nastrój i sprawią, że pierwsza gwiazda pojawi się jeszcze szybciej. Netflix życzy wesołych świąt i zaprasza do oglądania filmów przygotowanych specjalnie z tej okazji.

Dzieciaki straszaki i magiczna gwiazdka

Premiera: 7 grudnia

Spełniają się świąteczne życzenia Lobo, którego ulubiona kuzynka wpada z niespodziewaną wizytą oraz Glorba, który chce być w wielu miejscach jednocześnie.

Chilling Adventures of Sabrina: Zimowa Opowieść

Premiera: 14 grudnia

Kościół Nocy celebruje przesilenie zimowe. W tę najdłuższą noc w roku rodziny gromadzą się, aby śpiewać pogańskie kolędy i opowiadać historie o duchach. Ale święta to także czas odwiedzin – zarówno tych mile widzianych, jak i niepożądanych gości. Nigdy nie wiadomo, co wyskoczy z komina…

Pełniejsza chata – sezon 4

Premiera: 14 grudnia

Przygodom rodziny Tannerów nie ma końca. D.J. Tanner-Fuller współdzieli dom z siostrą Stephanie i przyjaciółką Kimmy, które pomagają jej w wychowywaniu trzech synów.

Świąteczny książę

Premiera: Już dostępny

Młoda dziennikarka dostaje prezent jeszcze przed Świętami — zostaje wysłana za granicę, aby przygotować materiał o dziarskim księciu, który wkrótce ma zostać królem.

Zamiana z księżniczką

Premiera: Już dostępny

Gdy mocno stąpająca po ziemi cukierniczka z Chicago i szykująca się do ślubu księżna odkrywają, że wyglądają tak samo, postanawiają świątecznie zamienić się miejscami.

Kronika świąteczna

Premiera: Już dostępny

Film opowiada historię siostry i brata, Kate i Teddy’ego Pierce’ów, których plan zarejestrowania Świętego Mikołaja na filmie prowadzi do nieoczekiwanej podróży, o której większość dzieci mogłaby tylko pomarzyć. Po wypatrzeniu Mikołaja dzieci zakradają się do jego sań i powodują wypadek, który zagraża podtrzymaniu świątecznej tradycji. Tej szalonej nocy Kate i Teddy pracują razem z Mikołajem — jakiego jeszcze nie znaliście — i jego lojalnymi elfami, by uratować Boże Narodzenie, zanim będzie za późno.

Świąteczny kalendarz

Premiera: Już dostępny

Utalentowana, ale sfrustrowana fotografka dostaje w prezencie świąteczny kalendarz, który zdaje się przepowiadać przyszłość. Czy z jego pomocą odnajdzie miłość?

A Very Murray Christmas

Premiera: Już dostępny

Bill Murray wraz z całą plejadą gwiazd podczas wieczoru wypełnionego muzyką, żartami i pogaduchami przy kieliszku w prześmiewczej parodii świątecznych występów.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…