Warsztaty filmu dokumentalnego 0

Tylko do 31 stycznia można zgłaszać projekty filmu dokumentalnego na Dragon Forum.

Na Dragon Forum 2008 składają się: cykl trzech warsztatów, których uczestnicy, pod okiem znakomitych wykładowców, przygotują od strony scenariuszowej i produkcyjnej projekt filmu dokumentalnego do profesjonalnej prezentacji podczas Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Projekt będzie prezentowany wobec grona redaktorów z najlepszych europejskich stacji telewizyjnych. To szansa na zdobycie koproducentów i zainteresowanie projektem publiczności międzynarodowej.

Dragon Forum 2008 to również pole dyskusji na temat współczesnego filmu dokumentalnego i twórczej wymiany doświadczeń w międzynarodowym gronie. Ambicją organizatorów jest działanie w duchu określonej szkoły dokumentu , którą prezentują wykładowcy, na co dzień związani z Mistrzowską Szkołą Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy: Marcel Łoziński, Jacek Bławut i Katarzyna Maciejko oraz zagraniczni eksperci z European Documentary Network.

W Dragon Forum 2008 mogą wziąć udział zarówno profesjonalni twórcy filmu dokumentalnego, reżyserzy, scenarzyści i producenci, jak i studenci szkół filmowych i twórcy niezależni. Więcej informacji na stronie: dragonforum.pl.

dragonforum.pldragonforum.pl

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…