Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Prawdziwa historia inspiracją 'Obecności 3' 0

Producent James Wan miał przyjemność porozmawiać z przedstawicielem portalu Bloody Disgusting. W trakcie rozmowy wyjawił kilka informacji na temat trzeciej części serii "Obecność".

James Wan potwierdził, że kolejna odsłona będzie różniła się od poprzednich, aczkolwiek zaznaczył, że scenariusz The Conjuring 3 nadal będzie oparty o wydarzenia, które miały miejsce naprawdę. Twórca chce, aby seria "Obecność" opierała się na prawdziwych historiach Warrenów, natomiast osoby odpowiedzialne za spin-offy, takie jak Annabelle czy Zakonnica, mają możliwość pokazania bardziej "dziwnych i cudacznych rzeczy".

Film nie będzie bazował na artefakcie, ale na aktach jednej ze spraw Warrenów.

powiedział Wan

W październiku poznaliśmy kilka szczegółów związanych z historią, która zostanie zaprezentowana w filmie The Conjuring 3. Teraz James Wan potwierdził te doniesienia:

To facet, który był sądzony o morderstwo. Myślę, że to pierwszy raz w historii Stanów Zjednoczonych, kiedy oskarżony używał opętania, jako linii obrony.

Reżyserem trzeciej części jest Michael Chaves, którego filmografia jak na razie kończy się na horrorze Topielisko. Klątwa La Llorony (produkcja wejdzie do kin w kwietniu przyszłego roku). Zdjęcia do The Conjuring 3 mają wystartować w 2019 roku. Premiera nie została jeszcze ustalono, ale prawdopodobnie będzie to 2020 rok.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Wiec, co mogę powiedzieć?
Czekam niecierpliwie ;)

Proszę czekać…