Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Śmierć nadejdzie dziś 2' - nowy zwiastun horroru 0

Universal Pictures zaprezentował drugi zwiastun horroru Śmierć nadejdzie dziś 2, który jest kontynuacją hitu z 2017 roku. Zapowiedź oraz nowy plakat znajdziecie poniżej.

Śmierć nadejdzie dziś, horror wyreżyserowany przez Christopher Landon z 2017 roku korzysta ze znanego doskonale fanom kina motywu "Dnia świstaka". Polega on na tym, że główny bohater lub grupa bohaterów wpada w pętlę czasu, w której powtarzane są znane im wydarzenia.

Fabuła pierwszej odsłony skupiała się na studentce, która każdego dnia na nowo budzi się w dniu swojej śmierci, powoli odkrywając niezwykłe szczegóły przyczyn zabójstwa, by wreszcie odkryć tożsamość mordercy i jego motywy. W drugiej odsłonie zobaczymy tą samą postać, która tym razem zobaczy, że umieranie było dużo łatwiejsze, aniżeli nowe niebezpieczeństwa, które przygotowali dla niej twórcy scenariusza.

Wygląda, więc na to, że Śmierć nadejdzie dziś 2 powieli pomysły fabularne z pierwszego filmu, jednak liczymy na to, że twórcy będą potrafili nas mimo wszystko zaskoczyć. W roli głównej ponownie Jessica Rothe.

Premiera została zaplanowana na 14 lutego 2019 roku. Poniżej plakat oraz zwiastun.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…