Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Silne dziewczyny łamią stereotypy w filmie 'Diablo. Wyścig o wszystko' 0

Silne dziewczyny w filmie Diablo. Wyścig o wszystko łamią stereotypy, że kobiety są kiepskimi kierowcami. Zobaczcie materiał wideo promujący film, który już niebawem zawita w polskich kinach.

fot. materiały prasowe / Kino Świat

Diablo. Wyścig o wszystko – najbardziej rozpędzony przebój kinowy 2019 roku, który z pewnością zadowoli wszystkich miłośników pięknych samochodów i szalonej jazdy. Pierwsza tego typu produkcja w Polsce to zatankowana do pełna adrenaliną i ogłuszająca rykiem silników opowieść o młodym chłopaku, który trafia w sam środek gangsterskiego piekła nielegalnych wyścigów samochodowych. Świata, gdzie gra się wyłącznie o najwyższe stawki, a każda zła decyzja może być tą ostatnią.

Karolina Szymczak, Joanna Opozda i podwójna Mistrzyni Europy w driftingu Karolina Pilarczyk. To one wcielają się w odważne dziewczyny za kierownicą w filmie Diablo. Wyścig o wszystko.

Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

Premiera 18 stycznia.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Martusia1111 2019-01-08

na początku myslałam, że to będzie śmieszne, ale przyznaję – film zapowiada sie mega ciekawie, są fajnie rozbudowane role kobiece, wszystko wygląda profesjonalnie

pemka Martusia1111 2019-01-14

@Martusia1111 mysle ze wieczor w kinie z Diablo bedzie dobra zabawa, nie widze go jako smiesznego. jak dla mnie fajny temat i super obsada

karolcia987 2019-01-09

Przełamanie tego stereotypu jest nam, kobietom, bardzo potrzebne. Już mam dość wysłuchiwania, że kobiety nie potrafią prowadzić, parkować i powinny jeździć tylko prawym pasem – o ile w ogóle. My też mamy moc! Bardzo jestem ciekawa tego filmu, oby "zrobił robotę".

ajgor 2019-01-08

jako fan motoryzacji muszę przyznać, że jestem podekscytowany tym filmem. paru znajomych, których poznałem na zlotach, zostało zaproszonych na plan :) fajnie, że twórcy zasięgali po info u źródeł

Magdalen 2019-01-07

Fabula zapowiada sie ciekawe. Piekne, mlode kobiety , do tego szybkie samochody i adrenalina, to sie nie moze nie udac:)

NetkaP 2019-01-07

Kto jeszcze wierzy, że kobiety to słaba płeć? Rodzimy dzieci, zajmujemy się domem i robimy karierę. Z całym szacunkiem dla męskiej siły i zaradności, ale nie uważam, żeby stereotypy były jeszcze na miejscu. Cieszę się, że temat został przy tym filmie podjęty. Chętnie go obejrzę.

Proszę czekać…