Nadjeżdża trzeci sezon The Grand Tour! 1

Dokładnie tak! W swoim absolutnie unikalnym stylu nadjeżdża kolejny, już trzeci sezon The Grand Tour. Panowie May, Clarkson oraz Hammond ponownie pokażą, na co ich stać, dostarczając wiele radości i rumieńców na policzkach.

Pojawiają się plotki, że produkcja zawita do Mongolii, Kolumbii, a nawet Hongkongu. Amazon pozwala na więcej, dużo więcej. Clarkson w rozmowie z Digital Spy powiedział, że BBC nie walczyło tak bardzo o realizację ich pomysłów. Nie było mowy o wizycie w Iranie ani Zimbabwe, polityczne aspekty dawały się we znaki na każdym kroku. Od dwóch lat twórcy mają sporą swobodę. W nadchodzącym sezonie pojawi się tor testowy Eboladrome.

Ile odcinków w nowym sezonie?

Kiedy Clarkson, May i Hammond po raz pierwszy podpisali umowę z firmą Amazon, zgodzili się na 36 odcinków w ciągu trzech lat. Pierwszy sezon zawierał 13 odcinków, druga odsłona liczyła ich 11. Wydaje się całkiem prawdopodobne, że 3. sezon będzie składał się z 12 odcinków.

Nowy sezon, nowe zasady!

Koniec z celebrytami i wywiadami.

Wielka Trójka całkowicie porzuciła wywiady z celebrytami.

Łatwiej jest wydać pieniądze na filmy niż na gościa. Myślę, że widzowie to zrozumieją – powiedział niedawno Jeremy Clarkson dla Digital Spy.

Trzeci sezon The Grand Tour będzie miał swoją premierę 18 stycznia 2019 roku. Dostępny będzie wyłącznie na Amazon Prime Video.

Źrodło: Amazon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…