Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zgarniaj nagrody za dodane treści i reputację w styczniu 3

Portal FDB to przede wszystkim internetowa baza filmów, którą tworzycie Wy – nasi wierni czytelnicy. Co miesiąc mamy dla Was wiele ciekawych nagród, które wygrywacie w zamian za pomaganie nam w rozwoju portalu.

To dzięki Wam i Waszej pracy baza filmowa sukcesywnie się powiększa, a reszta użytkowników może z niej korzystać. Pamiętajcie jednak, że nie tylko macie szanse zgarnąć nagrody za dodawanie treści. Liczy się także Wasza aktywność! Punktowany jest każdy komentarz, który ma przynajmniej sto znaków. Oceniajcie, komentujcie i wygrajcie nagrody!

Kontynuujemy rozdawanie Wam nagród za pomoc w tworzeniu portalu FDB.PL. Ponownie oferujemy Wam znakomite nagrody w postaci:

  • Film – iTunes o wartości 50zł
  • Kod Empik eKarta prezentowa 50zł
  • Kod karty podarunkowej Netflix 60zł
  • Kod karty podarunkowej Spotify 20zł

Oczywiście dla osób, które preferują filmy w wersji fizycznej mamy kilka ciekawych tytułów na DVD: Zakonnica, Johnny English: Nokaut oraz Zegar czarnoksiężnika.

Jeśli chodzi o najbardziej aktywnego użytkownika, to tutaj mamy podwójny prezent. Dwa filmy na DVD – Czas zemsty i Pompeje.

Rankingi i pełną listę nagród znajdziecie w dziale RANKING UŻYTKOWNIKÓW.

Jeśli chcielibyście zacząć dodawać treści na portalu FDB.PL, ale nie wiecie jak, to zachęcamy do obejrzenia krótkiego materiału wideo, w którym pokazujemy, jak w łatwy sposób dodać nowy film do bazy. Polecamy również z korzystania z naszego PORADNIKA

Źrodło: FDB

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…