Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W Sundance pokazany zostanie dokument o chłopcach molestowanych przez Michaela Jacksona 0

Obsada tegorocznego Sundance Film Festival powiększyła się o kolejny tytuł. Na prestiżowym festiwalu filmów niezależnych zaprezentowana zostania dokumentalna produkcja o chłopcach, którzy byli molestowanie przez Króla Popu – Michaela Jacksona.

Leaving Neverland to film biograficzny, którego producentem oraz reżyserem jest Dan Reed. Historia skupia się na dwóch chłopcach w wieku 7 i 10 lat, którzy nawiązali długotrwałe relacje z supergwiazdą muzyki pop, Michaelem Jacksonem w szczytowym momencie jego sławy. Teraz, mając już 30 lat, mężczyźni w filmie opisują traumatyczne wydarzenia sprzed lat, kiedy to zostali wykorzystani seksualnie przez piosenkarza i wyjawiają w jaki sposób poradzili sobie z trudną przeszłością. Leaving Neverland będzie prezentowane w sekcji pokazów specjalnych.

Poza tym na Sundance Film Festival światową premierę będzie miał film dokumentalny The Brink w reżyserii Alison Klayman. Film podąża śladami Steve’a Bannona – amerykańskiego doradcy politycznego, dziennikarza, a także szefa kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa. The Brink rzuca światło między innymi na jego starania o mobilizację i zjednoczenie skrajnie prawicowych partii w celu zdobycia miejsc w wyborach do Parlamentu Europejskiego w maju 2019 roku. Prawa do światowej dystrybucji filmu nabyła firma Magnolia Pictures.

Tegoroczny Sundance Film Festival odbędzie się w dniach 24 stycznia – 3 lutego. W jego trakcie zaprezentowanych zostanie 241 filmów.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…