Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Po raz pierwszy od 30 lat Oscary bez gospodarza 0

Stało się to, o czym mówiono od dawna. Tegoroczne Oscary przejdą do historii i to niekoniecznie z pozytywnych względów. O co dokładnie chodzi?

Amerykańska Akademia Wiedzy i Sztuki Filmowej zdecydowała, że w tym roku ceremonia rozdania Oscarów nie będzie miała gospodarza. Jest to pierwsza taka sytuacja od trzydziestu lat, kiedy to producent Allan Carr oraz reżyser Jeff Margolis na początek gali zaprezentowali 11-minutowy numer muzyczny zamiast tradycyjnej przemowy prowadzącego.

Ostatni raz Oscary były prowadzone przez więcej niż jedną osobę w 2011 roku. Należy jednak pamiętać, że wówczas producenci sami podjęli taką decyzję i postanowili, że galę poprowadzą James Franco i Anne Hathaway. Niestety gala nie zyskała wielkiej przychylności wśród widzów, dlatego też w kolejnych latach mieliśmy tylko jednego hosta. Aż do roku 2019.

Producenci 91. ceremonii wręczenia Oscarów zamierzają podzielić galę na kilka sekcji. Każda z nich będzie prowadzona przez inną osobę. Podobno nowe pomysły producentki Oscarów, Donny Gigliotti i tak zminimalizowałyby rolę gospodarza. Tegoroczna gala ma mieć nowy styl oraz tempo. Nie ma co się dziwić, że Amerykańska Akademia Wiedzy i Sztuki Filmowej. Oglądalność ceremonii w ubiegłym roku można określić, jako tragiczną.

Pierwotnie to Kevin Hart miał poprowadzić 91. ceremonię wręczenia Oscarów, jednak z powodu jego działalności w mediach społecznościowych sprzed lat, Akademia zażądała, aby komik przeprosił za swoje zachowanie. Ten jednak odmówił i zdecydował się zrezygnować z funkcji gospodarza.

91. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się 25 lutego.

Poniżej możecie obejrzeć otwarcie Oscarów z 1989 roku:

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…