Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Blumhouse stworzy thriller o bogaczach polujących na rednecków 1

Blumhouse Productions słynie z tworzenia niskobudżetowych thrillerów oraz horrorów, które później okazują się kasowymi hitami. Najnowsza propozycja od znanej wytwórni może być kolejnym strzałem w dziesiątkę.

Nowym projektem Blumhouse Productions będzie thriller zatytułowany The Hunt. Na razie szczegóły filmu nie są znane, ale jak podaje portal That Hashtag Show, główna rola w filmie została zaoferowana aktorce Betty Gilpin. Powinni ją znać przede wszystkim fani serialu GLOW, który jest dostępny na platformie Netflix. Gilpin wciela się w nim w postać Debbie Eagan aka Dzwon Wolności.

The Hunt opisywane jest jako połączenie Hrabiego Zarow oraz Battle Royale, w którym grupa biednych farmerów musi uciekać przez bogaczami, którzy polują na nich dla sportu. Betty Gilpin ma zagrać postać Crystal, weteranki która wiąże koniec z końcem po śmierci swoich rodziców pracując na pół etatu. W jakiś sposób bohaterka stanie się także częścią polowania i będzie musiała walczyć o przetrwanie.

Mówi się, że w filmie może zagrać też Anne Hathaway, która miałaby sportretować postać opisywaną, jako "najniebezpieczniejsza kobieta na świecie". Wnioskujemy, że hollywoodzka gwiazda wcieliłaby się w bohaterkę z elit, która wybierze się na polowanie.

Za kamerą filmu stanie Craig Zobel. Scenariusz dostarczył nie byle kto, bo duet, który pracował przy serialu PozostawieniNick Cuse i Damon Lindelof. Premiera filmu została zaplanowana na 27 września 2019 roku.

Źrodło: That Hashtag Show

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…