Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Serial o Lokim - Tom Hiddleston w całkiem innej roli niż się spodziewamy? 0

Tom Hiddleston powróci w roli Lokiego w serialu komiksowym należącym do uniwersum Marvela, który zostanie stworzony specjalne z myślą o nowej platformie streamingowej Disney+. Możliwe jednak, że rola hollywoodzkiego gwiazda będzie całkiem inna niż się wszyscy spodziewamy. O co dokładnie chodzi?

Marvel Studios aktualnie przygotowuje się do realizacji kilku seriali osadzonych w uniwersum znanym nam z kinowych ekranów. Oprócz "Lokiego" na celowniku studia są także historie o Scarlet Witch i Visionie oraz Falconie i Zimowym Żołnierzu. Najnowsza plotka dostarczona przez Charlesa Murphy’ego z portalu "That Hashtag Show" z pewnością rozczaruje wszystkich fanów czekających na serial z Tomem Hiddlestonem.

Co prawda angielski aktor będzie zaangażowany w projekt, jednak będzie to zgoła inna rola niż wszyscy oczekujemy. Tom Hiddleston będzie narratorem opowieści, a na ekranie pojawi się młodszy aktor, aby opowiedzieć nam historię z przeszłości uwielbianego przez miliony fanów na całym świecie marvelowskiego złoczyńcy. Oczywiście na razie nie należy brać tych doniesień, jako pewnik, jednak tego typu informacje zawsze mogą zasiać w nas nutkę niepokoju.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ishiro 2019-01-11

Ludzie lubią Lokiego tylko dzięki temu jak zagrał go Hiddleston więc informacja o innym aktorze nie wróży sukcesu serialu. W ogóle sam serial wydaje mi się niepotrzebny.

Proszę czekać…